به وب سایت دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید
کتابهای منتشرشده
book1
پیوندها
  
 
 
 
تقدير روساي دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي استان اصفهان از مديريت دكتر علي اكبر ولايتي
تقدير روساي دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي استان اصفهان از مديريت دكتر علي اكبر ولايتي روساي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان طي بيانيه اي از مديريت جهادي و البته هوشمندانه دكتر ولايتي در جلوگيري از ايجاد هرگونه قانون‌شكني در دانشگاه آزاد حمايت كردند.

روساي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان طي بيانيه اي از مديريت جهادي و البته هوشمندانه دكتر ولايتي در جلوگيري از ايجاد هرگونه قانون‌شكني در دانشگاه آزاد حمايت كردند. متن كامل اين بيانيه به شرح زير مي باشد:

بسمه تعالي

 "مردمي بودن دانشگاه آزاد اسلامي افتخاري براي كشور است " آيت الله هاشمي رفسنجاني(ره)

دانشگاه آزاد اسلامي بعنوان بزرگترين دانشگاه حضوري جهان سي و پنج سال است كه بر آسمان علم و فرهنگ ايران زمين همچون ستاره اي مي درخشد و خدمات و ابتكاراتش در حوزه هاي آموزشي و پژوهشي بر هيچ كس پوشيده نيست. وجود بيش از 400 واحد دانشگاهي در سرتاسر كشور علاوه برامكان آموزش و توليد علم، يعني وجود هزاران شغل حلال، امكان و ابزار اشتغال زايي،  پايگاه تزريق نيروي پُر‌پتانسيل و مجرب به دستگاه ها و مناطق مختلف در كشور. در سالي كه از سوي مقام معظم رهبري مزين به نام توليد و اشتغال شده است اما متاسفانه ميرفت تا با بدسليقگي و تعمد در تفسيرِ نفسانيِ قانون توسط بعضي از كارشناسان و مديران وزارت علوم، تحقيقات و فناوري از ميزان ظرفيت مناسب اين نهاد علمي كاسته و آينده آموزش عالي و تحصيلات تكميليِ كشور به دوش موسسات بي كيفيت گره بخورد.

رياست محترم هيئت موسس و هيئت امناء دانشگاه آزاد اسلامي جناب آقاي پروفسور ولايتي با مديريت جهادي و البته هوشمندانه خود نه تنها از ايجاد هرگونه مشكل غيرقانوني براي دانشگاه آزاد جلوگيري كردند، بلكه بذر اميدي در دل يكايك اعضا و علاقمندان به اين دانشگاه كاشتند تا باز اميد فراوان داشته باشيم كه در كنار ايشان و پا به پاي ساير دلسوزان به قله هاي پيشرفت و سربلندي خواهيم رسيد.

سخنان صريح جناب آقاي دكتر ولايتي در حمايت و صيانت از كيان، كميّت و كيفيت دانشگاه آزاد اسلامي مقبول تمامي دلسوزان گذشته و حال اين دانشگاه و همچنين مديران و روساي واحد هاي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان گشته كه ضمن تحسين اين مواضع، حمايت قاطع خود را از اقدامات و تلاش هاي بي وقفه مديريت دانشگاه آزاد در طي چند هفته اخير براي آنچه كه حفظ دستاوردها و استقلال اين‌ موسسه غيردولتي است ابراز داشته و از پروردگار منان تقاضامند است در اين راه پر فراز و نشيب، بندگان‌ مخلص خود را بي بهره از رحمت و حكمت خويش نسازد.

"روساي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان"

۱۳۹۷/۴/۲
گروههای آموزشی
تلفن: 353540053-031 email: dentalinfo@khuisf.ac.ir
Powered by DorsaPortal