به وب سایت دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید
کتابهای منتشرشده
book4
پیوندها
  
 
 
 
در بازديد مسئولان تاكيد شد: تامين شرايط مناسب براي استفاده دانشگاهيان از امكانات ورزشي دانشكده تربيت بدني واحد اصفهان
در بازديد مسئولان تاكيد شد: تامين شرايط مناسب براي استفاده دانشگاهيان از امكانات ورزشي دانشكده تربيت بدني واحد اصفهان دكتر سيدمحمد اميري رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) به همراه دكتر مهران هودجي معاون آموزش و تحصيلات تكميلي و دكتر علي پزشكي معاون عمراني دانشگاه از دانشكده تربيت بدني و علوم ورزشي بازديد كردند.

دكتر سيدمحمد اميري رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) به همراه دكتر مهران هودجي معاون آموزش و تحصيلات تكميلي و دكتر علي پزشكي معاون عمراني دانشگاه از دانشكده تربيت بدني و علوم ورزشي بازديد كردند.

در اين بازديد كه با همراهي دكتر غلامرضا شريفي رئيس دانشكده تربيت بدني و علوم ورزشي همراه بود از بخش‌هاي مختلف نظير سالن ورزشي، سالن بدنسازي، سالن تنيس روي ميز، حوزه اداري، تاسيسات و محوطه بيروني دانشكده بازديد به عمل آمد و در فضايي صميمي با استادان و كاركنان اين دانشكده ديدار و گفت‌وگو شد.

در پايان اين بازديد بر ايجاد فضاي اختصاصي براي رختكن دانشجويان، بهينه‌سازي سيستم سرمايش و گرمايش سالن ورزشي دانشگاه، تامين تجهيزات پژوهشي و آموزشي دانشكده تربيت بدني، داير شدن ايستگاه اورژانس به منظور مديريت حوادث ورزشي، ايجاد شرايط و امكانات مطلوب براي استفاده استادان و دانشجويان از امكانات ورزشي دانشكده و تامين حداكثري استاندارد‌هاي بهداشتي ملزوم سالن‌هاي ورزشي تاكيد شد.

به گزارش روابط عمومي و اطلاع رساني، دانشكده تربيت‌بدني و علوم ورزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) به عنوان يكي از قديمي‌ترين و با سابقه‌ترين دانشكده‌هاي اين دانشگاه در سال 1372 با پذيرش دانشجو در مقطع كارشناسي ارشد تاسيس و با گسترش اين دانشكده در سال 1382 موفق به پذيرش دانشجو در مقطع كارشناسي شد.

اين دانشكده اكنون با پذيرش 1200 دانشجو در مقاطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري و دارابودن سالن‌هاي ورزشي، كتابخانه اختصاصي و تجهيزات ورزشي مدرن زمينه را براي پرورش همه جانبه استعداد‌هاي ورزشي دانشجويان فراهم كرده است.

 
 
۱۳۹۷/۴/۲
گروههای آموزشی
تلفن: 353540053-031 email: dentalinfo@khuisf.ac.ir
Powered by DorsaPortal